İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Beşir Tileği ve Sorumlu Şube Müdürümüz Abdurrahman Kardaş başkanlığında ilimiz merkez ortaokul müdürleriyle bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Beşir Tileği ve Sorumlu Şube Müdürümüz Abdurrahman Kardaş başkanlığında ilimiz merkez ortaokul müdürleriyle bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda 2. dönem 2. yazılı sınav süreci, ilimiz geneli yapılacak ortak yazılı sınav takvimi, il izleme ve değerlendirme sınav analizleri, LGS hazırlık sürecinde dikkat edilecek hususlar ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıldı.